Półkolonia zimowa - dzień piąty

Dobiegł końca czas naszej wspólnej zimowej przygody. W tym roku pogoda dopisała i biały puch oraz okiść na drzewach zapewniła nam bajkową scenerię.
Tym razem nie musieliśmy wyobrażać sobie, jak wygląda zima - mogliśmy z niej skorzystać na wszystkie sposoby. Dziś na przykład odbyły się bitwy na śnieżki, lepienie bałwana czy aniołki w śniegu. Działaliśmy twórczo, tworząc makiety Akademii Pana Kleksa, laurki dla babci i dziadka, bransoletki, gry planszowe, maski w stylu afrykańskim i piękne obrazy.

Odwiedziliśmy także Multicentrum na ul. Powstańców Śląskich, gdzie dzieci tworzyły własne komiksy oraz animacje poklatkowe, a także programowały roboty Phyton. Na koniec półkolonii odbył się także konkurs taneczny. Wspólny czas 1. tygodnia ferii minął nam intensywnie, ciekawie i szybko. To była okazja do poznania nowych ludzi oraz stworzenia nowych wspomnień.

A jak tegoroczną półkolonię wspominają dzieci?
"Podobało mi się dużo rzeczy, prawie wszystkie!" "Fajnie robiło się las w słoiku, malowanie na szklankach, dzisiejsze wyjście, gdzie robiliśmy animacje i zabawy w Linden Praku". "Super była Akademia Pana Kleksa i to, że mogliśmy kupić sobie popcorn". "Lubiłem przychodzić na zajęcia, bo w naszej grupie było dużo śmiechu". - mówi Mikołaj.

"Cała półkolonia była fajna, ale najbardziej mi się podobało w Linden Parku, gdzie robiliśmy gniotki i eksperymenty". - opowiada Ala.

Najlepiej całą półkolonię podsumowała Tola: "Mnie się wszystko podobało!" :)

I takie recenzję naszej pracy są dla nas najlepszym podziękowaniem za wspólny czas.

Dziękujemy wszystkim i zapraszamy ponownie, tym razem na półkolonię letnią.

Relację przygotowała: Paulina Gruszczyńska

19 stycznia 2024 | Powrót do spisu wiadomości