Rekrutacja do klas I 2024/2025

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 63 im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu - 15.02.2024r. godz.17:00

Zapraszamy do kontaktu: 71 798 68 57 - sekretariat

Rodziców oraz dzieci zainteresowanych zwiedzaniem szkoły zapraszamy tuż po Drzwiach Otwartych w dniu 15 lutego.

Organizujemy również "Czwartki dla rodziców" - zwiedzanie szkoły pod okiem wychowawców klas 1-3 w terminach: 22, 29 lutego oraz 7 marca w godzinach: 16.45-18.00.

Zapraszamy!

Terminy rekrutacji:

Zgłoszenia kandydatów do klas I w obwodowych szkołach podstawowych:

- rozpoczęcie 14 lutego 2024 r. o godzinie 12:00.

- zakończenie 20 lutego 2024 r. o godzinie 15:00.

Rekrutacja na wolne miejsca do klas I (oddziały ogólne/integracyjne w szkołach podstawowych) - złożenie wniosku:

- rozpoczęcie 8 marca 2024 r. o godzinie 12:00.

- zakończenie 11 marca 2024 r. o godzinie 15:00.

Zakątek świetlica:

Czekamy na Ciebie:
jako jedna z nielicznych szkół oferujemy zajęcia opiekuńcze nie tylko dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej z klas I-III, ale również II poziomu edukacyjnego z klas IV-VI

Otwarci dla Was:
w godzinach 6:30-16:45

Jesteśmy dla Ciebie:
Każda klasa/grupa świetlicowa ma swojego stałego wychowawcę. Jesteśmy kreatywni, wykształceni i z uśmiechem podchodzimy do zajęć. Znajdziesz u nas szeroki zakres zajęć: plastyczno-techniczne, muzyczne, muzyczno-ruchowe, sportowe, zajęcia żywego słowa.

Pomagamy się uczyć:
Podczas zajęć świetlicowych możesz liczyć na naszą pomoc w odrabianiu zadań domowych i poszerzaniu Twoich zainteresowań.

Sportowe zmagania:
Zajęcia odbywają się także na terenach zielonych szkoły, boisku, placu zabaw, jak również w sali gimnastycznej i sali gimnastyki korekcyjnej. W roku szkolnym 2021/2022 uzyskaliśmy dwuletni certyfikat Aktywnej Świetlicy. Celem projektu jest organizowanie gier i zabaw ruchowych oraz innych form kultury fizycznej w świetlicy i na powietrzu, mających na celu prawidłowy rozwój fizyczny ucznia.

Zajęcia artystyczne:
Uwielbiasz tańczyć? Malować? Tworzyć obrazki z koralików Hama? A może grasz na instrumencie lub śpiewasz? Z nami rozwiniesz swoje umiejętności i spróbujesz nowych :)

Czas dla siebie:
Z nami odpoczniesz po lekcjach. Kojąca muzyka, zajęcia z uważności, relaksacja to także znajdziesz w naszych salach. Dla miłośników książek i leniuchowania na kocyku także znajdzie się miejsce.

Obiady:
Domowe obiady z wyselekcjonowanych składników gotują dla nas panie kucharki. Każdego tygodnia jadłospis sprawdzisz na stronie internetowej.

Zapraszamy, dołącz do nas <3