Szkoła Podstawowa nr 63
im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu
Kontakt
Menu

Wydarzenia

Program półkolonii letniej w SP63 - rekrutacja zakończona - brak wolnych miejsc ❗ 🌞🪁🕶️🪂🛫🌴🧳

Szanowni Państwo!
Pragnę Państwa poinformować, że rekrutacja na półkolonie letnie we wrocławskich szkołach podstawowych prowadzona elektronicznie na stronie https://rekrutacje.edu.wroclaw.pl/somer-public/ została zakończona. Rekrutacja uzupełniająca na wolne miejsca 8-12.06 prowadzona jest bezpośrednio w zgłoszonych placówkach. Jednocześnie informuję, że nasza szkoła organizuje tylko jeden turnus półkolonii w terminie 29.06 - 3.07.2026r.

23 czerwca 2026 | Czytaj całość


Bingo z nagrodami dla uczniów klas 1-3

Zapraszamy w poniedziałek 22 czerwca na godz. 13:30! Fundatorem nagród jest Rada Rodziców :) Zapisy i wszelkie pytania do p. Agnieszki Gieruń - sala 40.

22 czerwca 2026 | Agnieszka Gieruń, Michał Kuligowski | Czytaj całość


Zapisy do świetlicy 2026/27

Zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2026/2027 odbywać się będą od 16.06.26r. do 3.07.26r. Karty zapisu wraz z Klauzulą dla osób upoważnionych do odbioru dziecka ze świetlicy zostały Państwu przesłane za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus. Prosimy o zapoznanie się z ich treścią. Kompletnie wypełnione karty należy składać w terminie od 16 czerwca do 3 lipca w przedsionku szkoły w specjalnie przygotowanej urnie. Dziękujemy :) Wychowawcy świetlicy

20 czerwca 2026 | Liliana Chmielnicka | Czytaj całość


"Eko instrumenty" - rozstrzygnięcie konkursu

W naszym konkursie pt. "Eko instrumenty" wzięło udział 12 dzieci ze świetlicy szkolnej. Wykonały one bardzo pomysłowe i pracochłonne instrumenty, wykorzystując przy tym materiały codziennego użytku. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wykonanych prac i otrzymanych upominków. Nagrody dla uczestników ufundowała Rada Rodziców. W szczególny sposób wyróżniliśmy 3 pracę uczniów: Oli oraz Wiktora z klasy 1a i Niny z klasy 2b :)

17 czerwca 2026 | Agnieszka Gieruń, Karina Szczepanek - Sajda | Czytaj całość


Czerwiec w świetlicy

Otwieramy nową galerię! Relacja pojawi się w podsumowaniu miesiąca :)

15 czerwca 2026 | zespół wychowawców świetlicy | Czytaj całość


Maj w świetlicy

W maju dzieci uczęszczające do świetlicy brały udział w wielu ciekawych i różnorodnych aktywnościach rozwijających ich kreatywność, zdolności manualne oraz umiejętności współpracy.

26 maja 2026 | zespół wychowawców świetlicy | Czytaj całość


"Eko instrumenty" - galeria konkursowa 🪗

Zapraszamy do galerii zdjęć :)

15 maja 2026 | Karina Szczepanek-Sajda, Agnieszka Gieruń | Czytaj całość


Konkurs dla uczniów klas 1-6 "Eko instrumenty" 🥁🎻🎺🎹🎸🎷

Zapraszamy uczniów klas 1-6 do udziału w konkursie na "Eko instrumenty". Zadaniem konkursowym jest stworzenie instrumentu muzycznego z odpadów i surowców wtórnych takich jak: butelki, kartony, płyty, nakrętki czyli wszystko czemu można nadać drugie życie :) Prace konkursowe należy dostarczyć do sal 38 i 40 w terminie do 15.05! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, których fundatorem jest Rada Rodziców.

Prosimy o zapoznanie się z załącznikiem poniżej: Regulaminem konkursu.

30 kwietnia 2026 | Karina Szczepanek-Sajda, Agnieszka Gieruń | Czytaj całość


Kwiecień w świetlicy

Kwiecień w naszej świetlicy rozpoczęliśmy tworzeniem ozdób Wielkanocnych. Dzieci ozdabiały pisanki w najróżniejszych postaciach, a także mogły w kreatywny sposób wykonać króliki z gumowych rękawiczek. Zasialiśmy rzeżuchę w naturalnych malutkich doniczkach, czyli w skorupkach po jajkach.

30 kwietnia 2026 | zespół wychowawców świetlicy | Czytaj całość


Obchody Dnia Ziemi w naszej szkole 🌍

21 kwietnia uczniowie klas 4-8 wzięli udział w II Szkolnym Konkursie Przyrodniczo-Ekologicznym z okazji Dnia Ziemi. Konkurs odbywał się w przedziale wiekowym klas 4-6 i 7-8. Organizatorką konkursu była p. Beata Romińska - nauczycielka geografii. Uczniowie klas 1-3 świętowali obchody Dnia Ziemi w formie radosnych działań o charakterze artystyczno-plastycznym będących podsumowaniem omawianej tematyki na zajęciach lekcyjnych. Na fotorelację aktywności świetlicowych zapraszamy do galerii poniżej.

23 kwietnia 2026 | zespół wychowawców edukacji wczesnoszkolnej i świetlicy | Czytaj całość


Wyniki konkursu Wiosennych Kapeluszy „Witamy Wiosnę!” 👒

Z radością informujemy, że 17 kwietnia odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom konkursu „Witamy Wiosnę!”. Do udziału zgłosiło się wielu uczniów, którzy wykazali się kreatywnością i zaangażowaniem.

17 kwietnia 2026 | Viktoriia Kushnir, Karina Szczepanek-Sajda, Natalia Czoraj | Czytaj całość


Galeria konkursowa wiosennych kapeluszy 👒

Szanowni Uczniowie i Rodzice,
serdecznie dziękujemy za tak liczne zaangażowanie oraz aktywny udział w Konkursie Wiosennych Kapeluszy „Witamy Wiosnę!”. Otrzymaliśmy wiele pięknych i bardzo pomysłowych prac, które pokazują ogromną kreatywność uczniów.

14 kwietnia 2026 | Viktoriia Kushnir, Karina Szczepanek-Sajda, Natalia Czoraj | Czytaj całość


Marzec w świetlicy

Marzec w świetlicy upłynął wszystkim z uśmiechem i radością związaną z nadchodzącą WIOSNĄ!!! Dzieci tworzyły przepiękne wiosenne kompozycje kwiatowe. Były malowane na papierze, odbijane z woreczków śniadaniowych, w formie obrazów, witraży, prac przestrzennych, kwiaty nocą, kwiaty z bibuły i oczywiście na laurkach z okazji Dnia Kobiet przygotowanych przez naszych wspaniałych uczniów.

31 marca 2026 | zespół wychowawców świetlicy | Czytaj całość


Zapraszamy uczniów klas 1–6 do udziału w Konkursie Wiosennych Kapeluszy „Witamy Wiosnę!”

Wraz z nadejściem wiosny chcemy wspólnie wprowadzić do naszej szkoły jeszcze więcej kolorów, radości i kreatywności. Dlatego zachęcamy uczniów do przygotowania własnoręcznie wykonanego wiosennego kapelusza.

Kapelusz może być wykonany w dowolny sposób – wszystko zależy od wyobraźni i pomysłowości. Można wykorzystać różne materiały, np. wstążki, kwiaty, papier, bibułę oraz inne dekoracje. Najważniejsze, aby był kreatywny, kolorowy i pełen wiosennego nastroju.

30 marca 2026 | Viktoriia Kushnir, Karina Szczepanek-Sajda, Natalia Czoraj | Czytaj całość


Dzień rancza w świetlicy kl. 3a 🤠🐴

26.03.2026 roku w ramach zajęć świetlicowych przenieśliśmy się w wyjątkowy klimat życia na wsi. Spotkanie rozpoczęliśmy od wspólnego kręgu, podczas którego rozmawialiśmy o tym, jak wygląda codzienność na wsi. Dzieci poznały różnice między gospodarstwem rolnym, farmą a ranczem, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami.

26 marca 2026 | Klaudia Kogut | Czytaj całość