Laureaci konkursów

Galeria konkursowa - "Podróże w Koralikowie"

Zakończyliśmy przyjmowanie rodzinnych prac konkursowych z szeroko pojętym motywem przewodnim "Podróże, turystyka, zwiedzanie, aktywny - wspólnie spędzany rodzinnie czas...". Fundatorem nagród jest Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 63. Po kliknięciu w zdjęcie z galerii wyświetli się autor pracy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przygotowanie pięknych i pomysłowych prac! Gratulujemy!

Prace biorące udział w konkursie:

- David B. klasa 3a praca nr 4 Włochy /Rzym - Koloseum, amfiteatr Flawiuszów; praca nr 5 Egipt - Sfinks/lew z ludzką głową, praca nr 12 Francja/Wieża Eiffla – obiekt historyczny

- Maja K. klasa 1b praca nr 3 Wrocław miastem mostów – praca przestrzenna

- Wojciech D. klasa 1a praca nr 1 Wielka Brytania/Londyn - Big Ben, wieża zegarowa

- Franciszek Sz. klasa 1a praca nr 8 PZU

- Antoni M. klasa 2b i Mikołaj M. klasa 4a praca nr 9 makaroniki/narodowe przysmaki z Francji (praca zbiorowa)

- Basia P. Nina S. klasa 3b i Mikołaj P. klasa 5a praca nr 10 Wrocław (praca zbiorowa)

- Vicky L. klasa 3b praca nr 11 Zamek Królewski w Warszawie, Krzywa Wieża w Pizie, Wieża Eiffla

- Helena N. klasa 3a praca nr 7 Hala Stulecia (obiekt światowego dziedzictwa UNESCO) – Iglica

- Kalina P. klasa 2a praca nr 13 Rafa koralowa

- Maksymilian N. klasa 6b praca nr 2 flagi – koraliki mini

- Tola T. klasa 4b praca nr 6 Indie - Tadż Mahal

Galeria konkursowa - prace uczniów Szkoły Podstawowej nr 63.

Irlandia i obchodzony 17 marca Dzień Świętego Patryka. Praca własna świetlicy - nie bierze udziału w konkursie!

Spotkajmy się na szlaku... - wędrówki piesze. Praca własna świetlicy - nie bierze udziału w konkursie!Przykładowe prace: podróże kulinarne, kuchnie świata...

Pizza italiana/napoli - kraj pochodzenia Włochy. Praca własna świetlicy - nie bierze udziału w konkursie!

"Droga z cyprysem i gwiazdą" obraz Vincenta van Gogha namalowany podczas pobytu w miejscowości Saint-Remy. Miejsce przechowywania Króller - Muller Museum/Holandia. 3607 koralików! Praca własna świetlicy - nie bierze udziału w konkursie!

26 maja 2023 | Liliana Chmielnicka | Powrót do spisu wiadomości