Konkurs czytelniczy „Zagadka dla detektywa” – wyniki

Dziękuję za udział w konkursie. Bardzo dobrze wypełniliście karty pracy odnośnie przeczytanych książek: „Tajemnicy szkoły” lub „Tajemnicy diamentów”. Trzy osoby zdobyły max punktów! I one zajmują I miejsce:

Antoni M. z 3b, Laura K. z 5a, Basia A. z 4b

Brawo!

II miejsce – Hania S. z 5a

III miejsce – Oliwia L-K. z 5a, Laura Z. z 5a, Olek W. z 4b

Wielkie gratulacje!!!

Prawidłowe odpowiedzi pojawią się na tablicy ogłoszeń przed biblioteką. Rozwiązanie dodatkowej łamigłówki również.

Uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsce otrzymują dyplom, najnowszą część z serii „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai” – „Tajemnica dinozaurów” oraz brelok odblaskowy słonik. Uczennica, która zajęła drugie miejsce – otrzymuje dyplom, książkę z serii „Detektywi z tajemniczej 5” oraz słonika. Trzecie miejsca – dyplom i słoniki, bo detektywom do rozwiązywania zagadek potrzebne jest szczęście!

Zapraszam wszystkie osoby, które wzięły udział w konkursie. Za podjęcie trudu – nagroda pocieszenia (brelok odblaskowy – słonik).

7 maja 2024 | Urszula Hoffman-Borowiec | Powrót do spisu wiadomości