Dzień Samorządności w naszej szkole

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny zorganizowaliśmy Dzień Samorządności, czyli jedyną w roku okazję do tego, by uczniowie przejęli władzę w szkole. Dziś rozpoczęło się to od przekazania przez Panią Dyrektor symbolicznego klucza do szkoły Przewodniczącej SU - Laurze z 8b, która pomagała także sprawować funkcję dyrektora. Ania wspierała Panią Wicedyrektor, a Milena Panią Sekretarz.

Uczniowie prowadzili lekcje wg planu zajęć. Przygotowali wiele ciekawostek, quizy, a także mogli dojrzeć zakamarki szkoły, do których na co dzień nie mają dostępu. Zamiana ról pozwoliła także oceniać prace uczniowskie oraz zobaczyć inną perspektywę szkoły. Na długiej przerwie uczniowie działający w SU zorganizowali wspólne odtańczenie belgijki na parterze szkoły oraz wręczyli nagrodę za najpiękniejszy kapelusz - w ten sposób świętowaliśmy powitanie wiosny. To był dzień pełen wrażeń i wytężonej pracy uczniów naszej szkoły - serdecznie Wam gratulujemy!

21 marca 2024 | Samorząd Uczniowski z opiekunem | Powrót do spisu wiadomości