Spotkanie z inspirującą kobietą - 8 marca

W miniony piątek rozpoczęliśmy nową tradycję w naszej szkole - z okazji Dnia Kobiet zaprosiliśmy na spotkanie wybitną fizyczkę, naukowczynię - p. Olgę Malinkiewicz.

To była inspirująca rozmowa, pełna ciekawostek i drogowskazów na dobre życie. Na pewno na długo zapadną nam słowa, by zawsze myśleć o sobie dobrze, pamiętać że porażki są lekcją i że to, że coś jeszcze nam się nie udaje, nie świadczy o tym, że coś z nami nie tak - po prostu nie znaleźliśmy jeszcze osoby, która mogłaby nam to wyjaśnić. Pani Olga opowiadała także o swoim odkryciu, które zrewolucjonizuje świat i wspomniała o tym, by pamiętać o wzajemnym wsparciu i... czytaniu książek oraz... docenianiu i korzystaniu z dostępu do wiedzy, jakimi obecnie dzięki Internetowi dysponujemy.

Spotkanie przygotowali i poprowadzili członkowie SU przy drobnym wsparciu opiekunki samorządu. Bardzo dziękujemy: Laurze, Szymonowi, Nikodemowi, Milenie i Kindze za wspaniale dobrane pytania i rozmowę z p. Olgą, Olafowi za przygotowanie graficzne i dźwiękowe spotkania oraz klasie 8b za pomoc techniczną. Dzięki Wam ten dzień był naprawdę wyjątkowy, nie tylko dla kobiet.

Jesteśmy także bardzo wdzięczni p. Oldze za poświęcony czas oraz mnóstwo inspirujących historii. To była ogromna przyjemność gościć Panią w szkole.

8 marca 2024 | Samorząd Uczniowski z opiekunem | Powrót do spisu wiadomości