Ubieramy w słowa i... nie tylko

Uczniowie klasy 7b zachwycają swoją kreatywnością podczas omawiania lektur. Tym razem przygotowali coś specjalnego z okazji omawiania "Małego Księcia" - lektury uwielbianej przez młodszych i starszych czytelników. Oprócz wystawy, o której przeczytać można poniżej, jedna z uczennic wykorzystała swoją wiedzę z fizyki i stworzyła grę dotyczącą symboliki w "Małym Księciu". Dzięki kreatywności i zaangażowaniu Oli mogliśmy zrelaksować się, rozgrywając kolejne partyjki gry.

Na 1. piętrze naszej szkoły można podziwiać prace artystyczne siódmoklasistów. Znajdują się tam: lapbooki z oryginalnie zaprezentowanymi szczegółowymi informacjami na temat utworu, zagadkami, cytatami; podziwiać można zaprojektowane przez uczniów torby i koszulki z motywami występującymi w lekturze; znajdzie się także coś dla miłośników humoru - autorskie memy uczniów. Zachęcamy do obejrzenia wystawy, wkrótce pojawią się tam nowe prace.

25 stycznia 2023 | Paulina Gruszczyńska | Powrót do spisu wiadomości