Projekty roczne 2023/2024

Projekt roczny klasy 5a

W dniu 19.06. 2024r. w naszej szkole odbył się projekt roczny klasy 5a. Głównym punktem programu było przedstawienie w j. niemieckim. Kapitan Schwarzkopf, zwany niejako Czarna Głowa zaprosił na pokład statku wszechstronnie utalentowanych marynarzy. Jednym z nich był Francuz opowiadający dowcipy, czy też kucharz z Niemiec serwujący pyszną sałatkę ziemniaczaną. Pojawiła się także utalentowana Greczynka, która swoim tańcem zorba zachwyciła publiczność.

Następnie przenieśliśmy się na chwilę do sali lekcyjnej, gdzie zajęcia języka polskiego w formie skeczu poprowadziła niezawodna polonistka, Pani Gertruda Bolączka (w tej roli Oliwa L.–K.). Scenariusz opracowała nasza klasowa Redaktorka, Hania M.

Ostatnim punktem naszego programu była familiada, w której wzięli udział Rodzice naszych uczniów. Pytania nawiązywały do wydarzeń z życia klasy oraz szkoły. Szczegóły zabawy przedstawili nam Zosia oraz Kuba O. Po kilku rundach zaskakujących pytań zwyciężyła drużyna Mam. Uczestnicy gry zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami.

Dziękujemy Rodzicom za radośnie spędzony czas oraz przygotowanie słodkiego poczęstunku.

19 czerwca 2024 | Karolina Wojciuszkiewicz oraz uczniowie klasy 5a | Powrót do spisu wiadomości