Projekty roczne 2023/2024

Projekt roczny klasy 5b - spektakl pt. „Puszka Pandory”

18 czerwca uczniowie klasy 5b zaprezentowali rodzicom swój roczny projekt – przedstawienie na podstawie mitu u Pandorze.

Jak przystało na projekt, praca nad nim przebiegała w kilku etapach. Po wyborze tematu i formy uczniowie ustalili, w czym są dobrzy i chcieliby spróbować swoich sił. I tak powstały grupy: scenarzystów, aktorów, dźwiękowców, scenografów, techników. Kolejnym krokiem było napisanie scenariusza, a następnym – obsada ról. W dalszej części rozpoczęły się prace nad scenografią, oprawą dźwiękową i, oczywiście, próby. Efekt końcowy, mimo zdarzających się nieporozumień i przejściowych trudności, zaskoczył wszystkich.

Praca nad spektaklem pozwoliła wielu uczniom odkryć swoje mocne strony, a innym - rozwinąć talenty. Z pewnością dostarczyła wszystkim wielu zdarzeń i wpłynęła pozytywnie na integrację klasy.

19 czerwca 2024 | Urszula Mikrut | Powrót do spisu wiadomości