Projekty roczne 2023/2024

Projekt roczny klasy 6b

Projekt roczny klasy 6b polegał na przygotowaniu przez uczniów różnorodnych zagadek, quizów, gier, konkursów, które zostały zaprezentowane rodzicom podczas finału 14 czerwca 2024.

Rodzice zostali podzieleni na grupy rotacyjne. Każda grupa miała za zadanie przechodzić od jednego stanowiska do drugiego, gdzie rozwiązywała przygotowane przez uczniów zadania. Były to między innymi quiz i krzyżówka o uczniach klasy 6b, pytania wiedzowe, quiz o latach 90-tych, Familiada, gra planszowa.

Wydarzenie było pełne radości, śmiechu i zdrowej rywalizacji. Rodzice mieli okazję nie tylko sprawdzić swoją wiedzę, ale także zintegrować się z innymi rodzicami oraz lepiej poznać kolegów i koleżanki swoich dzieci. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i zaangażowaniem, co zostało docenione przez wszystkich uczestników.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję i dziękuję za wspólnie spędzony czas!

14 czerwca 2024 | Edyta Milejska | Powrót do spisu wiadomości