Projekty roczne 2023/2024

Podsumowanie projektu rocznego kl. 3a - "Jabłko"

10 czerwca 2024r. Ten dzień z pewnością upłynął w klasie 3a pod znakiem jednej z najgorętszych imprez klasowych tego roku szkolnego.

Długo wyczekiwana impreza inspirowana m.in. filmem,,Akademia Pana Kleksa" zawierała szereg zaskakujących interpretacji niezapomnianych piosenek wzbogaconych o współczesne brzmienia w wykonaniu dzieci pod kierunkiem p. Ani Skoczylas.,,Witajcie w naszej bajce", przebojowa,,Całkiem nowa bajka" czy,, Jestem twoją bajką". Była też etiuda teatralna z udziałem dzieci, rodziców i nauczycieli -,,Rzepka", cudowny taniec musicalowy z parasolkami, oraz,,Czerwone jabłuszko", prezentacja w formie filmiku o klasie z wierszem o 3a z melorecytacją dzieci. Powstały też portrety osobowości z klasy 3a i wspaniałe opisy jej członków. Huczne brawa były najlepszą nagrodą dla występujących.

Było też mocne uderzenie - wspaniały autorski koncert - Julek zagrał na perkusji!

Wata cukrowa - pyszna. Napoje, kawa, herbata, owoce...Kwiaty najpiękniejsze na świecie!

Wielkie podziękowania dla wszystkich - Uczniów, Rodziców i Nauczycieli, którzy przyczynili się do tego, że to był tak udany i wyjątkowy finał.

12 czerwca 2024 | Anna Zaremba | Powrót do spisu wiadomości