Projekty roczne 2022/2023

Projekt roczny "Podróże z klasą 7b"

Dnia 20 czerwca odbyła się w naszej szkole prezentacja projektu edukacyjnego pod tytułem: "Podróże z klasą 7b". Był to projekt, który polegał na przygotowaniu prezentacji o wybranym państwie. Klasa podzielona na pięć grup miała mniej więcej połowę roku szkolnego na ukończenie prezentacji. Rodzice dzieci z klasy zostali zaproszeni do obejrzenia ciężkiej pracy prelegentów.

Kiedy około godziny 15:30 większość zaproszonych gości zjawiło się pod salą 63, rodzice zostali zaproszeni do klasy i zaczęły się prezentacje. Jako pierwsza zaprezentowała się grupa opowiadająca o Boliwii, następnie grupa zajmująca się Omanem, Meksykiem następnie Tajlandią, a na koniec Czechami. Wszystkie prezentacje były ciekawe i zawierały dużo informacji. Po zakończeniu wszystkich prezentacji rodzice mogli zająć się degustacją przysmaków, przygotowanych przez uczniów, z przedstawionych państw świata.

Relację przygotowała Milena Zarzycka klasa 7b.

21 czerwca 2023 | Marlena Wawrzyniak | Powrót do spisu wiadomości