Laureaci konkursów

Konkurs Recytatorski "Flora i fauna, czyli życie na planecie Ziemia"

Dziś mieliśmy niezwykłą przyjemność uczestniczyć w szkolnym konkursie recytatorskim zorganizowanym z okazji Dnia Ziemi, w którym udział wzięli uczniowie klas 1-3. To był wyjątkowy dzień pełen poezji, kreatywności i refleksji nad naszą planetą.

Podczas konkursu uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i aktorskie wybierając wiersze o tematyce ekologicznej i związanej z ochroną środowiska. Ich występy były nie tylko wyrazem talentu, ale także świadectwem ich zaangażowania w ważne kwestie dotyczące naszej planety.

Wśród prezentacji nie brakowało różnorodności - od radosnych wierszy o przyrodzie po wzruszające opowieści o potrzebie dbałości o środowisko naturalne.

Laureatami konkursu zostali:
klasy I:

miejsce I - Pola K.
miejsce II - Kalina Ś.
miejsce III - Michalina B.

klasy II:
miejsce I - Pola S.
miejsce II - Wojtek D. i Kacper H.
miejsce III - Jagoda B.

klasy III
miejsce I - Kalina P.
miejsce II - Ola H.

Brawa dla wszystkich uczestników za odwagę i zaangażowanie w prezentację wierszy oraz za przekazywanie ważnych przesłań dotyczących naszej planety.

22 kwietnia 2024 | Andżelika Smolarek-Malec, Ewelina Widulinska | Powrót do spisu wiadomości