Przedszkole „Wesołe Nutki” nr 150 oraz Przedszkole "Pod Wesołym Koziołkiem" nr 65 z wizytą w naszej szkole

Dziś kolejna grupa przedszkolaków miała okazję poznać naszą szkołę. Podczas warsztatów koralikowych dzieci własnoręcznie wykonały breloki ćwicząc przy tym dłonie, cierpliwość i relaksując się. Nasi młodsi goście poznali także wszystkie ważne miejsca w szkole takie jak biblioteka, sala gimnastyczna, sala komputerowa oraz zobaczyli jak uczą się i gdzie spędzają przerwy klasy 1-3. Przedszkolaki wysłuchały również historii krasnala Żaczka. Bardzo cieszymy się z odwiedzin przyszłych pierwszoklasistów, miło i kreatywnie spędziliśmy czas. Mamy nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku!

29 lutego 2024 | Andżelika Smolarek-Malec, Ewelina Widulińska, Maja Jędrzejewicz, Natalia Czoraj | Powrót do spisu wiadomości