Przedszkole "Kolorowe" nr 43 oraz Przedszkole „SkyFun” z wizytą w naszej szkole

W piątek, 16 lutego, naszą szkołę odwiedzili goście specjalni - były to przedszkolaki z placówki nr 43 we Wrocławiu. Pierwszym punktem odwiedzin było zwiedzanie szkoły. Dzieci poznały pomieszczenia takie jak: sala gimnastyczna, sekretariat, stołówka, biblioteka czy sala komputerowa. Następnie udały się na warsztaty z elementami muzykoterapii oraz arteterapii, które poprowadziły dla nich p. Klaudia i p. Zuzanna.

Przedszkolaki tańczyły z szarfami, bawiły się swoim głosem oraz przenosiły swoje skojarzenia do określonej muzyki na papier. Po zajęciach maluchy opuściły szkołę z nadzieją, że zobaczymy się niedługo w pierwszej klasie!

W środę 21 lutego odbyły się analogiczne zajęcia z kolejną grupą z Przedszkola „SkyFun”.

21 lutego 2024 | Klaudia Banaś, Zuzanna Grabowska | Powrót do spisu wiadomości