Dyskoteka walentynkowa jak z bajki

Dyskoteka walentynkowa za nami! Podpieranie ścian - to nie u nas! Wspaniali uczniowie kl. 7b i kl. 8b zapewnili mnóstwo atrakcji. Były konkursy z nagrodami: karaoke i tańca w parach, wybrano króla i królową balu. Członkowie SU przygotowali też kawiarenkę z poczęstunkiem.

Hitem wieczoru okazała się piosenka Sanah "Jestem twoją bajką" oraz szanty w wykonaniu chłopców. Co ciekawe, uczniowie zatańczyli także poloneza, to chyba efekt ostatnich wizyt w Muzeum Pana Tadeusza oraz lekcji języka polskiego w klasie 8. :)

Serdecznie dziękuję członkom SU za wspaniały pokaz samodzielności, kreatywności i współpracy w przygotowaniach tejże imprezy szkolnej oraz wszystkim uczestnikom za świetną zabawę. Dzięki Wam piątkowy wieczór był pełen pozytywów, które zamieniły się w piękne wspomnienia, a wracać będziecie do nich z pewnością przez kolejne lata swego życia...

11 lutego 2024 | Opiekun SU | Powrót do spisu wiadomości