Serdeczne Podziękowania :)

"Ciągle latają jeszcze anioły, nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich w potrzebie".

Kochani Wolontariusze, Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy naszej szkoły,
Pragniemy gorąco podziękować wszystkim, za udział w akcji "Chcemy sprawić im radość". Dzięki Wam udało się przygotować ponad 100 świątecznych paczek dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej we Wrocławiu przy ul. Rędzińskiej. Paczki, kartki i listy zostały przekazane do ośrodka. Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej dostali je podczas wigilii. To była wspaniała lekcja wrażliwości, empatii i otwarcia na drugiego człowieka.
Wolontariuszom i uczniom dziękuję za piękne, własnoręcznie zrobione kartki świąteczne i napisanie listów. Za wasze zaangażowanie i wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka.
Rodzicom dziękuję za pomoc w przygotowaniu paczek. Zorganizowanie takiej akcji nie byłoby możliwe bez Państwa pomocy. Mogliśmy się przekonać, że uczycie Państwo swoje dzieci postawy dzielenia się i zwracania uwagi na potrzeby innych. To bardzo ważne w dzisiejszych trudnych czasach.
Nauczycielom dziękuję za udział i wsparcie naszej akcji. Kolejny raz udowodniliście, że zawsze można na Was liczyć. Dziękuję Wszystkim za ten wspaniały gest dzielenia się z potrzebującymi.
Bardzo Państwu i Wam kochani uczniowie i nauczyciele dziękujemy. Jesteście wspaniali!

2 stycznia 2024 | Mariola Rzeźniczak - opiekun szkolnego wolontariatu | Powrót do spisu wiadomości