Akcja "Chcemy sprawić im radość" - podziękowania

Podziękowania od mieszkańców Domu Pomocy Społecznej we Wrocławiu przy ul. Rędzińskiej 66/68 oraz Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu dla całej społeczności szkolnej, Rodziców, Nauczycieli a przede wszystkim opiekunki szkolnego wolontariatu p. Marioli Rzeźniczak.

Serdeczne Podziękowania

Kochani Wolontariusze, Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele naszej szkoły!
Dzięki Wam udało się przygotować bardzo dużo paczek świątecznych dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej we Wrocławiu przy ul. Rędzińskiej.

Moi kochani wolontariusze i uczniowie dziękuję za piękne, własnoręcznie zrobione kartki świąteczne. Za Wasze zaangażowanie i wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka. Rodzicom dziękuję za pomoc w przygotowaniu paczek. Zorganizowanie takiej akcji nie byłoby możliwe bez Państwa pomocy. Nauczycielom dziękuję za włączenie się w naszą akcję. Świetlicy szkolnej za wsparcie naszej akcji. Kolejny raz udowodniliście, że zawsze można na Was liczyć. Dziękuję Wszystkim za ten wspaniały gest. Za ogromny dar serca i czynienie dobra. Paczki i kartki są już przekazane do ośrodka. Zostaną rozdane pensjonariuszom w święta. Angażując się w akcję, „Chcemy sprawić im radość” nie tylko okazaliśmy serce potrzebującym, lecz pokazaliśmy, że potrafimy działać wspólnie. Cieszmy się, że mogliśmy uczynić coś dobrego dla drugiego człowieka.

Dziękuję
Mariola Rzeźniczak – opiekun szkolnego wolontariatu