Akcja "Chcemy sprawić im radość"

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele! Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia szkolny wolontariat organizuje kolejną edycję Akcji charytatywnej „Świąteczna Paczka” dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej we Wrocławiu przy ul. Rędzińskiej. Mieszkańcami tego domu są osoby schorowane wymagające całodobowej opieki, często samotne.

To osoby potrzebujące ciepła, wdzięczne za każdy odruch serca i pamięć.

Zbiórka paczek i kartek świątecznych potrwa od 15.12 do 21.12.

17 grudnia 2022 | Szkolny wolontariat | Powrót do spisu wiadomości