Konkurs Rodzinny na logo Świetlicy SP63

Świetlica szkolna zaprasza całą społeczność uczniowską SP63 do udziału w konkursie plastycznym z nagrodami na wykonanie logotypu Świetlicy Szkoły Podstawowej nr 63 we Wrocławiu. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Regulamin Konkursu Rodzinnego

na logo Świetlicy Szkoły Podstawowej nr 63 we Wrocławiu:

1. Organizatorem i pomysłodawcą konkursu jest świetlica Szkoły Podstawowej nr 63 we Wrocławiu. Konkurs adresowany jest do uczniów naszej szkoły.

2. Praca konkursowa polega na wykonaniu projektu graficznego logotypu Świetlicy Szkoły Podstawowej nr 63 we Wrocławiu z przeznaczeniem do wykorzystania na dyplomach, nagrodach, upominkach, dokumentach, itp.

3. Technika i format wykonania projektu graficznego dowolna: komputerowa lub dowolną techniką plastyczną. Praca musi być pomysłem własnym wykonanym na cel powyższego konkursu!

4. Prace oceniane będą w kategoriach wiekowych klasy 1-3, klasy 4-6 oraz klasy 7-8. Z uwagi na charakter Konkursu Rodzinnego wskazany udział i pomoc dorosłych członków rodziny: rodzice, dziadkowie, rodzeństwo.

5. Przy ocenie projektu graficznego pod uwagę będą brane: staranność wykonania, pomysłowość, zgodność pracy z tematyką nawiązującą do statutowej działalności i zadań świetlicy na terenie szkoły.

6. Prace konkursowe podpisujemy na odwrocie lub na dołączonej oddzielnie karteczce podając: imię i nazwisko ucznia, klasę.

7. Zdjęcia wszystkich prac biorących udział w konkursie zostaną opublikowane w galerii na szkolnej www oraz poddane ocenie i głosowaniu ustanowionego jury konkursowego.

8. Prace należy dostarczać do sali 52 - przekazywać wychowawcom świetlicy lub kierownikowi świetlicy w wiadomości mailowej na adres: lilchm1402@edu.wroclaw.pl

9. Każdy uczeń Szkoły Podstawowej nr 63 we Wrocławiu może dostarczyć tylko jeden projekt biorący udział w konkursie. Prawa autorskie zwycięskiego projektu przechodzą nieodpłatnie na własność świetlicy Szkoły Podstawowej nr 63 we Wrocławiu ze wskazaniem imiennym autora projektu.

10. Na prace konkursowe czekamy w terminie do 15 stycznia 2023r.

11. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu. Konkurs rozpoczyna się z dniem ogłoszenia!

Serdecznie zapraszamy do udziału! Nagrody czekają!

23 grudnia 2022 | Powrót do spisu wiadomości