Wycieczka integracyjna klas pierwszych

Dnia 17 października 2022r. uczniowie klas pierwszych pojechali na wycieczkę do Leśnego Kompleksu Promocyjnego Lasy Doliny Baryczy w Nadleśnictwie Milicz. Pani Róża wprowadziła dzieci w niezwykły, leśny świat.

Każdy mógł pooglądać okazy przyrodnicze zgromadzone w Domu Drzewa. Potem wszyscy brali udział w zajęciach edukacyjnych - poznali budowę lasu, rozpoznawali i nazywali drzewa liściaste, za pomocą lupy obserwowali rośliny i zwierzęta leśne.

Najważniejszym punktem wycieczki była integracja pierwszoklasistów – wspólne zabawy na łące i leśnym placu zabaw. Wszyscy bawili się wspaniale, a po zabawie zjedli pyszne pieczone kiełbaski. To był wyjazd pełen miłych wrażeń i na długo pozostanie w pamięci pierwszaków.

18 października 2022 | Powrót do spisu wiadomości