Pasowanie na ucznia

Pasowanie na ucznia to wyjątkowy dzień, który pozostanie w pamięci pierwszoklasistów. 13 października uczniowie z klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, przyrzekając być dobrymi i pilnymi uczniami. Każdy zobowiązał się do przestrzegania praw i obowiązków ucznia, a także do godnego reprezentowania szkoły.

W krótkim programie artystycznym pierwszoklasiści wprowadzili nas w świat wrocławskich krasnali, których jest bardzo dużo w naszym mieście i aby ich „zliczyć, pomyśleć trzeba”. Wykazali się talentem i zdali egzamin z wiedzy o naszej szkole.

Pani Dyrektor z wielką radością pasowała uczniów klas 1a i 1b dużym piórem.
Całą uroczystość pięknie poprowadzili Anisa z klasy 4a i Olek z klasy 4b. Oprawę muzyczną i akompaniament przygotowała pani Anna Skoczylas.

Tego dnia pierwszoklasiści oficjalnie zostali włączeni do uczniowskiej społeczności naszej szkoły i w nagrodę zostali obdarowani rogami obfitości. W klasach czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Uczniom klas pierwszych serdecznie gratulujemy i życzymy wielu wspaniałych chwil w naszej szkole oraz dotrzymania słów przysięgi.

13 października 2022 | Powrót do spisu wiadomości