Dzień Edukacji Narodowej

"Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!"

Beverly Conklin

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy płynące prosto z serca najszczersze życzenia

wszystkim Pracownikom Szkoły Podstawowej nr 63.

Szczególnie dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość!

Życzymy Państwu pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

W naszej szkole przygotowania do uroczystego świętowania tego dnia rozpoczęły się już kilka tygodni wcześniej.

Świetlica w ramach niespodzianki przygotowała portrety nauczycieli, które stanowiły element szkolnej dekoracji, laurki z życzeniami oraz drobne upominki. Brawurowe występy uczniów pod kierunkiem p. Sylwii z oprawą muzyczną p. Ani uświetniły popołudniowe spotkanie dla wszystkich pracowników szkoły.

W klasach celebrowano ten dzień na różne sposoby. Nie mogło zabraknąć rozmów o roli nauczyciela w życiu każdego ucznia, roli nauki i jej znaczenia w przyszłym życiu. Uczniowie jednej z klas edukacji wczesnoszkolnej wspólnie wykonali wielką laurkę w formie krzyżówki dopisując do hasła Dzień Nauczyciela przymiotniki określające jacy są nauczyciele, a następnie wspólnie ją ozdobili. Były też słodkie poczęstunki oraz portretowanie swoich nauczycieli.

Uczniowie klas pierwszych zostali tego dnia uroczyście pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej nr 63, a uczniowie klas czwartych wzięli udział w ceremonii sztubakowania.

14 października 2022 | Powrót do spisu wiadomości