Wrzesień w świetlicy

Dopiero witaliśmy się po wakacyjnej przerwie, a już przyszła kolej na powitanie jesieni… Czas szybko płynie… Co zatem u nas słychać? Naszą świetlicową integrację wypełnioną wspólną zabawą, częściej na świeżym powietrzu niż w sali, dopełniły rozmowy na bardzo ważne tematy: o bezpieczeństwie podczas zabaw czy drodze do szkoły. Wiemy, czym cechuje się dobry kolega/koleżanka.

Znamy swoje mocne strony, odkrywamy nasze talenty podczas zajęć plastycznych, muzycznych i sportowych. Zapraszamy do fotogalerii!

Podczas zajęć plenerowych największym powodzeniem cieszy się plac zabaw, rysowanie kredą na asfalcie, zabawy ruchowe z przyborami. W salach oprócz gier planszowych, zestawów konstrukcyjnych, ilustrowanych książek jest także czas na swobodne zabawy inicjowane przez samych uczniów oraz wspólne multimedialne projekcje filmowe.

Miejscem tych wszystkich aktywności są sale lekcyjne edukacji wczesnoszkolnej, które zaraz po obiedzie stają się salami zabaw. Całości dopełniają rozgrywki w „piłkarzyki”. Na korytarzach dysponujemy trzema stołami zakupionymi przez Radę Rodziców w ubiegłym roku szkolnym.

Aktywnie włączyliśmy się w szkolne obchody Dnia Kropki i pracujemy nad dalszymi projektami, którymi pochwalimy się w kolejnych wpisach.

25 września 2022 | Powrót do spisu wiadomości