Międzynarodowy Dzień Kropki

Do celebrowania Międzynarodowego Dnia Kropki – święta kreatywności, odwagi i zabawy, zaprosiliśmy całą społeczność SP63. Ten wyjątkowy dzień, przygotowany przez nauczycieli i uczniów, przepełniony był mnóstwem atrakcji oraz twórczej energii.

Pomysłowością wykazały się klasy partnerskie, przygotowując dla edukacji wczesnoszkolnej atrakcje z motywem kropki w formie: działań plastycznych, sprawnościowych oraz pokazów i eksperymentów.

Uczniowie klas młodszych ugościli koleżanki i kolegów z klas starszych słodkim poczęstunkiem. Królowały wypieki w kształcie kółek oraz okrągłe słodkości przygotowane na tę okazję przez Rodziców. To była znakomita okazja na lepsze poznanie się i nawiązanie długofalowej współpracy. Motywów okrągłych doszukać się można było także w elementach ubioru, dekoracjach gabinetów oraz sprzęcie sportowym.

Dopełnieniem tego dnia były także działania popołudniowe odbywające się w ramach zajęć świetlicowych: plenerowe malarstwo wielkoformatowe oraz konkurs z nagrodami „Policz kropki”.

Wszystkim aktywnościom towarzyszył jeden cel – wiara, iż każdy z nas ma jakiś ukryty talent, wystarczy uwierzyć w swoje możliwości. Dla wszystkich uczestników zabawy to był cudowny dzień i kropka!

23 września 2022 | Powrót do spisu wiadomości