Minionkowy zawrót głowy

Nie od dziś wiadomo, że Minionki zawróciły w głowie nie tylko dzieciom, ale uwielbiają je również dorośli. Dziś drugi dzień półkolonii, który mogliśmy z wielką przyjemnością spędzić właśnie z żółtymi bohaterami. Podczas seansu mogliśmy na moment przenieść się do magicznego świata, w którym Gru wpadł w niezłe kłopoty, ale jego prawdziwi przyjaciele nie zostawili go samego i pospieszyli mu z pomocą.

Po powrocie do szkoły czekały ma nas atrakcje w postaci malowania na płótnie, tworzenia kreatywnych ramek z suszonymi roślinami, szycia pluszaków z filcu, malowania po numerach, układanie kreatywnych historii – story cubes. Czekała na nas również słodka niespodzianka – pyszne lody waniliowe!
Oczywiście wykorzystaliśmy również słońce, które zajrzało do nas w południe. Graliśmy w piłkę, skakaliśmy przez linę, bawiliśmy się w chowanego, jak również poznaliśmy zasady gry Mollky.
Nie możemy doczekać się, co przyniesie kolejny dzień i już wypatrujemy środowego poranka, który również zapowiada się bardzo ciekawie…

5 lipca 2022 | Powrót do spisu wiadomości