Drugi dzień w podróży

Czas zaktualizować nasz dziennik pokładowy. Choć upały za oknem wskazywałaby, że jesteśmy w tropikach, to dziś byliśmy turystami we własnym mieście.

Najpierw spotkaliśmy się ze strażniczką miejską, która opowiedziała nam o tym, jak dbać o bezpieczeństwo podczas wakacji. Następnie zadbaliśmy o relaks na sportowo – jedni w Sali Zabaw "Piotruś", a inni na kręglach w Sky Towerze. Obie grupy połączyło jedno – świetna zabawa! Po powrocie wybraliśmy się w podróż kulinarną – zjedliśmy pyszny obiad i podwieczorek, a następnie odpoczywaliśmy, tworząc cuda artystyczne. Spod rąk dzieci wyszły piękne obrazy, biżuteria, kartki, laleczki z kolorowej włóczki oraz orzeźwiająca i genialna w smaku lemoniada. Znalazło się coś dla ciała i ducha. Jutro kolejna okazja do podróży – czas treningu wyobraźni oraz okazja do kolekcjonowania pięknych wspomnień, bo razem czujemy się bardzo dobrze.

28 czerwca 2022 | Powrót do spisu wiadomości