Lekcja rodzicielska

Z przyjemnością informujemy, że w klasie 1a odbyły się zajęcia, podczas których mama jednego z uczniów wystąpiła w roli nauczyciela. Temat zajęć,,Manufaktura pieczątek". Mama Szymona zdradziła nam arkany swojej pracy twórczej i pokazała, jak robi się pieczątki, prawdziwe małe dzieła sztuki. Już nie raz byliśmy obdarowywani pięknymi, oryginalnymi, spersonalizowanymi pieczątkami z różnych okazji - Urodzin klasy, Dnia Kropki czy Święta Dyni. Tym razem mogliśmy popróbować jak się je wykonuje i poczuć, że to niełatwa praca. Obejrzeliśmy też piękny album z projektami pieczątek autorstwa mamy Szymona. Na koniec zajęć był moment niezwykły. Nasze próby pracy dłutem na specjalnej gumie, zamieniły się, dzięki mamie Szymona, we wspólną klasową pieczątkę, która po odbiciu, przedstawia...hm, tu zdania były podzielone - zachód słońca, taniec w chmurach, a może po prostu morze. Obrazek został oprawiony w ramkę i wisi w klasie na honorowym miejscu. Dziękujemy!

23 czerwca 2022 | Powrót do spisu wiadomości