Szkoła Demokracji z wyróżnieniem

W tym roku uczniowie naszej szkoły mogli zaobserwować pewne zmiany... W damskich łazienkach pojawiły się różowe skrzyneczki, a na parterze szkoły - tablica z informacjami Samorządu Uczniowskiego. Oprócz tego zaczął funkcjonować nowy regulamin Samorządu Uczniowskiego i - drogą głosowania - wybraliśmy nowy, dodatkowy wzór obowiązkowego stroju szkolnego.

To wszystko nie wydarzyłoby się bez grupy ośmiorga uczniów z klasy 8d, którzy wzięli udział w programie Szkoła Demokracji organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Ola, Hania, Lea, Zuzia, Dominika, Borys, Dawid i Michał postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i sprawić, że SP63 stała się miejscem bardziej przyjaznym uczniom i odpowiadającym na ich potrzeby.

Z radością i dumą chcemy poinformować, że dzięki pracy tego zespołu nasza placówka otrzymała certyfikat z wyróżnieniem - od tej pory jesteśmy prawdziwą Szkołą Demokracji!

23 czerwca 2022 | Powrót do spisu wiadomości