Pociąg do ruchu

Od początku listopada nasza Szkoła brała udział we wrocławskim projekcie Pociąg do ruchu – Aktywny przystanek Świetlica. Pomysłodawczyniami były Panie Urszula i Joanna z Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Kadr a patronem Projektu był Departament Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia. Projekt miał na celu aktywowanie dzieci po pandemii poprzez organizowanie różnych form aktywności fizycznej w sali i na powietrzu, mających na celu prawidłowy rozwój fizyczny ucznia. W projekcie wzięli udział uczniowie uczęszczający do świetlicy z klas 1-3.

Zajęcia z projektu prowadziły pani Sylwia i pani Nina.

Dnia 07.12.2021r. we Wrocławskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli odbyło się wręczenie certyfikatów placówkom uczestniczącym w tym przedsięwzięciu. Naszą szkołę reprezentowały: Dyrektor Pani Marzanna Wolska i Nina Burghardt-Góra - koordynator projektu w naszej placówce.

Projekt był realizowany w świetlicy szkolnej do maja 2022r.

21 czerwca 2022 | Powrót do spisu wiadomości