Półkolonia letnia w SP63

Miło nam poinformować o organizacji dwóch turnusów półkolonii letniej w terminach: 27.06.-1.07.2022r. oraz 4.07.-8.07.2022r. Uczestnicy – uczniowie klas I-VI. Tym razem motywem przewodnim będzie „Poszukiwanie wakacyjnych przygód”. Opłata za jeden turnus wynosi 175zł, za dwa turnusy 350zł. W cenie: ubezpieczenie, dwudaniowy obiad z podwieczorkiem (własna kuchnia), materiały do zajęć plastycznych, warsztatowych i sportowych, bilety wstępu. Zajęcia odbywać się będą od godziny 7:00-17:00. Ze względu na organizację wyjść i wycieczek prosimy uczestników o przybycie na miejsce zbiórki do godziny 8:00-8:30. Wychowawcami będzie wykwalifikowana kadra Szkoły Podstawowej nr 63 z doświadczeniem w prowadzeniu turnusów półkolonijnych. Ilość miejsc ograniczona!

W programie moc atrakcji, m. in.: całodniowe wycieczki autokarowe z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek - do Domu Drzewa w Nadleśnictwie w Miliczu i Gospodarstwie Leśnym w Żmigrodzie – warsztaty z leśnikiem„Las w słoiku” oraz „Obrazy z lasu”, sala zabaw Piotruś, kręgle, warsztaty w drewnie - „Majsterkowo” w Castoramie, projekcje filmowe z popcornem na deser, zajęcia sportowe, warsztaty tematyczne: m. in.malowanie po numerach (technika Painting by numbers), haft diamentowy (technika Diamand painting), koraliki Hama, malowanie na szkle i tkaninie, manufaktura mydełek z gliceryny, balony wodne, bańki mydlane, wyjście na lody…

Karty kwalifikacyjne i numer konta do wpłat zostają rozesłane pocztą mailową wyłącznie Rodzicom, którzy dokonali wcześniejszej rezerwacji miejsc. Pierwszeństwo zapisu mają uczniowie Szkoły Podstawowej nr 63.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie z przyczyn niezależnych.

Serdecznie ZAPRASZAMY!

27 maja 2022 | Powrót do spisu wiadomości