Konkurs „Moja aktywność fizyczna”

Biegasz, tańczysz, grasz w piłkę nożną, a może trenujesz karate? Podziel się z innymi swoją sportową pasją! Co należy zrobić? Wystarczy pobudzić swoją artystyczną twórczość i wykonać obraz w formacie A4 lub A3, na którym przedstawisz swoją ulubioną aktywność fizyczną.

Do kogo skierowany jest konkurs? Udział w konkursie może wziąć każdy uczeń klas I-VI. Kiedy i gdzie? Pracę należy dostarczyć do 29.04.2022r. do świetlicy szkolnej (sala 39). Celami konkursu są: Promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Rozwijanie zainteresowań sportowych uczniów. Prezentowanie swoich możliwości sportowych. Propagowanie wśród dzieci różnych technik plastycznych. Czekamy na Wasze prace plastyczne pełne sportowego ducha!

20 kwietnia 2022 | Powrót do spisu wiadomości