Różowa skrzyneczka

Na początku roku nasza szkoła rozpoczęła udział w programie Szkoła Demokracji, w ramach którego uczniowie realizują wymyślone przez siebie projekty. Jednym z wybranych przez nas wyzwań było wprowadzenie do damskich toalet różowych skrzyneczek. Właśnie udało nam się tego dokonać!

Skrzyneczki zawierają środki higieny osobistej, z których może skorzystać każda uczennica w potrzebie. Kilka dni temu zostały one zamontowane na każdym z pięter i na razie ich wyposażenie jest sponsorowane przez szkołę. Jako pomysłodawcy projektu wciąż szukamy sponsorów, którzy wsparliby nas w tym przedsięwzięciu.

Już widzimy, że nasza inicjatywa spodobała się uczennicom. Mamy nadzieję, że pomysł się sprawdzi i zostanie z nami na długie lata!

22 marca 2022 | Dominika, Hania, Lea, Ola, Zuzia z zespołu Szkoła Demokracji | Powrót do spisu wiadomości