Pomagamy Ukrainie

Zasady zbiórki

Od poniedziałku rozpocznie się zbiórka darów. Po bezpośrednich rozmowach z naszymi Przyjaciółmi ze Lwowa wiemy, czego od nas potrzebują. Zbierane będą m.in.:

- śpiwory, koce, środki higieny osobistej takie jak pasty do zębów, bielizna, pieluchy, ręczniki papierowe, ale także świece, baterie czy zapalniczki i apteczki.

- potrzebna jest także żywność, ale tylko ta długoterminowa jak makaron, ryż, konserwy itd.

Dary będą zbierane od poniedziałku we wszystkich szkołach na terenie Wrocławia. Następnie zebrane dary ciężarówkami będą przewożone na Ukrainę.

Odzież oraz inne produkty, które nie zostały wymienione powyżej NIE BEDĄ PRZYJMOWANE. Przesyłki indywidualne do wskazanych z imienia i nazwiska osób także nie będą przyjmowane.

25 lutego 2022 | Powrót do spisu wiadomości