Kolejny dzień zimowej podróży za nami.

Tym razem nawet pogoda pomagała poczuć nam tę atmosferę, gdyż przywitał nas poranny śnieg. Na szczęście w mgnieniu oka aura uległa zmianie, co pozwoliło nam zażyć świeżego powietrza i przewietrzyć głowy pełne kreatywnych pomysłów.

Za nami pasjonujące mecze piłki nożnej, koszykówki, gry w chowanego oraz berka – jak widać zawsze jest pora na sport, potrzebne jest tylko ciepłe ubranie i dużo chęci. Cieszyliśmy się, że w praktyce mogliśmy skosztować ducha walki i rywalizacji sportowej, który dominuje podczas zimowych igrzysk olimpijskich, o których dziś rozmawialiśmy.

To niesamowite, że jakby za pomocą magicznej różdżki, szkoła zmieniła się w profesjonalną mydlarnię, a to za sprawą inspirujących warsztatów tworzenia mydełek. Feeria barw i zapachów oczarowała wszystkich – tych małych i dużych. Każdy mógł wykonać własne mydełko – największym wzięciem cieszyły się aromaty: ciasteczkowy, malinowy oraz gumy balonowej. Na samą myśl ciekła nam ślinka, trudno było się powstrzymać przed tym, by nie posmakować tych uroczych kosmetyków przypominających żelki. Oprócz tego tworzyliśmy makiety igloo – tym razem wokół domków pojawili się także ich mieszkańcy, a nawet ogniska. Powstały też własnoręcznie wykonane ramki walentynkowe – w sam raz na prezent dla bliskiej osoby lub jako pamiątka z naszej wyprawy.

Nie schodzimy z zimowego szlaku i już nie możemy się doczekać, co odkryjemy w kolejnych dniach...

1 lutego 2022 | Powrót do spisu wiadomości