Wyniki konkursu świątecznego „Sprawne ręce mamy”

W świątecznej szkole nie mogło zabraknąć ozdób wykonanych samodzielnie przez naszych uczniów. Jednak tegoroczne zadanie konkursowe wymagało dodatkowo wykorzystania materiałów z recyklingu.

Autorzy prac przedstawiających: eko-choinkę, wieniec świąteczny, śnieżną kulę, zaprzęg Mikołaja, czy anioły - zawieszki na choinkę, wykazali się niezwykłą pomysłowością. Oryginalne wykorzystanie kubeczków do zupek na wynos, wytłaczanek po jajkach, znalezionych podczas spaceru gałęzi, słoika, sznurka czy rolek po papierze toaletowym znalazło uznanie jury. Dlatego wszyscy uczestnicy konkursu na eko-ozdobę świąteczną zasługują na nagrody – zestawy koralików z podkładkami, które trafią do: Hani M. kl.3a, Leny S. kl. 3a, Kamili J. kl. 3a, Antka Sz. kl. 3a, Natalki L.P kl. 5b, Karoliny J. kl. 6a.

Nagrodzonym uczniom dziękujemy za wykonanie prac i GRATULUJEMY!

Wszystkie prace można oglądać na szkolnej wystawie w holu szkoły i w galerii poniżej.

22 grudnia 2021 | Powrót do spisu wiadomości