Pakujemy prezenty - "Paczki dobra" dla wrocławian

Jak już wcześniej informowaliśmy, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym pod nazwą "Paczka dobra” zorganizowanym przez Promocję Miasta i Turystyki, Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych oraz Wydział Edukacji. Kamila z klasy 3a zdobyła III miejsce, a Lena 3b wyróżnienie. Trzecioklasiści otrzymali dodatkowe wyróżnienie - możliwość udziału w przygotowaniu paczek dobra.

W czwartek, 16.12., w naszej szkolnej bibliotece grupa uczniów z obu klas brała udział w pakowaniu „Paczek dobra” dla wybranych placówek pomocowych oraz dla osób, które są samotne, doświadczone przez los.

W każdej paczce były słodkości, konkursowa praca plastyczna dzieci oraz list od Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem pakowali i ozdabiali paczki wg swoich pomysłów. Wykazali się niezwykłą wyobraźnią, starannością, pomysłowością i oryginalnością.

Informacje z przebiegu wydarzenia można również przeczytać w linku poniżej.

20 grudnia 2021 | Powrót do spisu wiadomości