Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj!

W dzisiejszych czasach telefon, komputer i Internet są nieodłącznymi towarzyszami dnia codziennego ludzi. Warto jednak zatrzymać się na chwilę, odłożyć telefon i powrócić do tradycyjnych form przesyłania sobie życzeń. Święta wydają się być na to idealnym czasem!

Dlatego serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów i ich opiekunów do dołączenia do ogólnopolskiej kampanii społecznej „Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj”, która jest przeprowadzana również w naszej szkole. Kampania promuje tradycyjne sposoby przesyłanie sobie pozdrowień oraz zwraca szczególną uwagę na ważność relacji międzyludzkich.

Celami kampanii są:

Jak dołączyć do kampanii?

Aby wziąć udział w kampanii wystarczy stworzyć własną kartkę świąteczną, w której zawrzeć można kilka ciepłych słów, życzenia lub pozdrowienia. Gotowe kartki należy dostarczyć do świetlicy szkolnej do 17 grudnia.

Ze względu na to, że wśród nas jest wiele osób, które w okresie świąt nie mają od kogo otrzymać kilku ciepłych słów, czy pozdrowień, wszystkie przygotowane kartki zostaną przekazane do wrocławskich Domów Dziecka, Domów Pomocy Społecznej oraz Szlachetnej Paczki.

Serdecznie zachęcamy do wykonania, jak największej ilości kartek świątecznych, które na pewno sprawią wiele radości obdarowanym.

5 grudnia 2021 | Powrót do spisu wiadomości