4b na tropie zaginionej bombki

19 listopada klasa 4b odwiedziła KOM (Kreatywny Obiekt Multifunkcyjny) w Miliczu, który obecnie zamieszkują elfy. Elfy zaprosiły przybyłych gości do krainy Świętego Mikołaja, gdzie wyczarowały najpiękniejsze ozdoby choinkowe.

Uczestnicy trafili do zachwycającej KOMnaty Bombki, skrzącej się tysiącami szklanych kul. Tam na dzieci czekało ważne zadanie – odnalezienie magicznych bombek. Wraz z elfami uczniowie brali również udział w warsztacie zdobienia bombek i pierników. Pisali listów do Świętego Mikołaja.

Uważam, że na wycieczce było super! Była to też nasz pierwsza wycieczka w tym roku i bardzo chciałam na jakąś wyjechać razem z klasą. Droga dość szybko minęła i w autokarze było dużo śmiechu. Pojechaliśmy do KOM a tam były różne warsztaty, zajęcia i nawet spektakl z elfami. Dowiedziałam się skąd wzięła się tradycja dekorowania domów i drzewek na święta bożonarodzeniowe.

29 listopada 2021 | Uczennica klasy 4b | Powrót do spisu wiadomości