Wyniki rodzinnego konkursu plastycznego na dyniowy globus

Pragniemy podzielić się z Państwem naszą radością z zaangażowania w przygotowanie przepięknych prac na nasz szkolny globus wykonany z dyni. Cieszy fakt, że uczestnikami są nierzadko całe rodziny, wszak dynia jest w obróbce dość trudnym materiałem. Jak przebiegały prace domowe możemy przekonać się z podesłanych do nas zdjęć. Zaś efektami końcowymi - wystawą w holu szkoły dzielimy się już dziś w galerii poniżej.

Nie mogło zabraknąć także wątku ekologicznego: Mamy tylko jedną planetę. Kochajmy ją i dbajmy o nią! - czytamy na pracy Natalki, uczennicy kl. 5b.

Różnorodność zastosowanych technik plastycznych, pomysłowość oraz wysokie walory artystyczne i zgodność z tematem - tak można podsumować wyniki oceny jury.

Nagradzamy więc wszystkie dostarczone prace i serdecznie gratulujemy autorom!

Miejsca I - Wiktoria K. kl. 2a i Hanna W. kl. 3a

Miejsca II - Zofia K. kl. 4a i Wojciech K. kl. 6a oraz Natalia L. P. kl. 5b

Miejsca III - Wojciech G. kl. 1a i Kuba M. kl. 3a

Wyróżnienia: Kamil S. kl. 3a, Milana S. kl. 2a, Hanna M. kl. 3a, Lena S. kl. 2b, Pola U. kl. 2a.

Nagrody w postaci sprzętu sportowego trafiły już do wszystkich uczestników naszego konkursu.

Serdeczne podziękowania kierujemy do przedstawiciela Rady Rodziców p. Magdaleny Harnatkiewicz za ufundowanie wszystkim uczestnikom konkursu książeczek EKOrodzina własnego autorstwa wraz z personalizowaną dedykacją.

WSZYSTKICH CHĘTNYCH UCZNIÓW ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KOLEJNYCH KONKURSACH Z NAGRODAMI!

4 listopada 2021 | Powrót do spisu wiadomości