Bądźmy Eko dla Wrocławia - Głosowanie!

W ramach działań proekologicznych uczniowie z klas 2a i 2b wykonali prace konkursowe pod opieką wychowawców świetlicy szkolnej. Wybrane i zgłoszone prace biorą udział w IV edycji konkursu ekologicznego „Bądźmy EKO dla Wrocławia”, organizowanego przez FBSerwis - firmę świadczącą m.in. usługę odbioru odpadów we Wrocławiu.
W tegorocznej edycji konkursu pod hasłem „Zostań pomocnikiem „SuperBohatera” zgłoszono z naszej szkoły cztery prace.

Serdecznie zapraszamy do wspierania naszych uczniów.

1 praca: FBSerwis konkurs
2 praca: FBSerwis konkurs
3 praca: FBSerwis konkurs
4 praca: FBSerwis konkurs

Instrukcja do głosowania internautów:
1) Rejestracja Konta Użytkownika odbywa się na stronie fbserwiskonkurs.pl
Po kliknięciu w przycisk Zarejestruj internauta podaje swój adres email oraz hasło (o minimalnej długości 8 znaków). Na podany adres e-mail przesłany zostanie link potwierdzający utworzenie Konta Użytkownika. Po kliknięciu w link, internauta zostaje automatycznie zalogowany.
2) Aby oddać głos internauta musi być zalogowany na zarejestrowanym wcześniej koncie użytkownika. Jeżeli internauta jest już zarejestrowany, ale nie jest aktualnie zalogowany, może zalogować się klikając link zaloguj i podając swój adres email i hasło.
Głosy na Prace Konkursowe można oddawać poprzez kliknięcia na przycisk Głosuj pod zdjęciem/miniaturką wybranej Prace Konkursowej. Jedno kliknięcie oznacza oddanie jednego głosu.
Dzienny limit oddanych głosów (kliknięć) wynosi 10 z jednego konta.
Głosy można oddawać codziennie do godziny 12.00 19 listopada 2021 roku.

Laureatów wybierze Komisja Konkursowa powołana przez organizatora oraz Internauci podczas głosowania na stronie www.fbserwiskonkurs.pl. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych (klasy I-IV oraz klasy V-VIII). W każdej z kategorii zostanie wyłonionych 6 zwycięskich prac (3 wybrane przez Komisję Konkursową oraz 3 wybrane w głosowaniu Internautów).

Zachęcamy do oddawania głosów!

4 listopada 2021 | Powrót do spisu wiadomości