Paka dla zwierzaka

Paka dla zwierzaka – to cykliczna akcja organizowana przez Fundację Centaurus.
Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest międzynarodową organizacją non profit, która koncentruje swoje działania i projekty wkoło dobroczynności wobec zwierząt w wielu aspektach.

Przez 10 lat działalności wykonała wiele interwencji i pomogła ocalić życie tysięcy zwierząt, w tym wielu koni, psów i kotów. Na stałe prowadząc ośrodek rehabilitacyjny dla koni (fundacja ocaliła prawie 1000 koni), postanowiła mieć swój udział w zapewnieniu godnego życia zwierzętom, które są człowiekowi najbliższe - psom i kotom.

Zbiórka wsparcia akcji „Paka dla zwierzaka” odbędzie się na terenie naszej szkoły w dniach od 3.11.do 5.11.2021 r. W przedsionku szkoły wystawione będą kartony do których wkładamy przyniesione rzeczy.
Zbieramy:
Psy i koty:
- karma
- posłania
- szelki
- ubranka zimowe
- witaminy i suplementy
- szampony
- smakołyki do nagradzania i zabawki
- smycze, obroże
- środki przeciw pchłom i kleszczom (spray, obroża, inne specyfiki)
Dziękujemy w imieniu zwierzaków za każdą pakę!

1 listopada 2021 | Powrót do spisu wiadomości