Konkurs fotograficzny "Jesień idzie przez świat"

Szkolny Konkurs Fotograficzny pt. „Jesień idzie przez świat” dla uczniów SP63 we Wrocławiu

Organizatorem konkursu jest:

Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej, ul. Mennicza 21-23, 50-057 Wrocław.

Cele konkursu:

➢ pobudzanie zainteresowań pięknem przyrody,

➢ propagowanie pasji fotografowania,

➢ rozwijanie wrażliwości artystycznej,

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 63 we Wrocławiu im. Anny Jasińskiej

2. Przedmiotem konkursu są prace fotograficzne wykonane samodzielnie.

3. Tematyka zdjęć powinna nawiązywać do polskiej złotej jesieni, barw i klimatów jesieni.

4. Prace będą rozpatrywane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz klasy IV – VIII.

5. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedno zdjęcie.

6. Zdjęcia przesyłamy w wersji elektronicznej: w formacie jpeg (jpg), podpisane imieniem i nazwiskiem oraz klasą, np. Jan_Kowalski_klasa3a.jpg

7. Wielkość zdjęcia nie powinna przekraczać 5 MB.

8. Termin nadsyłania prac mija 8 listopada 2021 r.

9. Prace przesyłamy e-mailem na adres: adrpod0826@edu.wroclaw.pl

10. W e-mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska ucznia.

11. Wyniki zostaną ogłoszone 15 listopada 2020 r. na stronie internetowej organizatora https://sp63.wroc.pl oraz na ogłoszeniach w dzienniku elektronicznym librus. Dodatkowo laureaci zostaną powiadomieni poprzez dziennik elektroniczny.

12. Ze względów epidemicznych uroczyste podsumowanie konkursu nie odbędzie się. Nagrody i dyplomy dostarczymy do klas uczniów.

13. Nadesłanie prac na konkurs jest jednoznaczne ze zgodą na publikację imienia i nazwiska uczestnika oraz prezentację pracy na stronie internetowej szkoły.

14. Przystępując do konkursu uczestnik akceptuje niniejszy regulamin oraz zapewnia, że:

➢ posiada pełnię praw autorskich do zgłoszonej pracy, zgłoszone zdjęcie zostało wykonane osobiście przez uczestnika i nie kopiuje fotografii stworzonej przez inną osobę;

➢ jeżeli wykorzystuje na swojej fotografii wizerunek człowieka to posiada zgodę tej osoby na nieodpłatną publikację jej wizerunku;

➢ nie narusza praw autorskich osób trzecich.

24 października 2021 | Powrót do spisu wiadomości