Balonowy zawrót głowy - Świetlicowy Dzień Chłopaka

Trzydziestego września wszyscy chłopcy obchodzą „swój dzień". Wspólnego świętowania nie zabrakło również w naszej świetlicy szkolnej. Dla wszystkich chętnych chłopców przygotowano różnorakie zabawy, które potwierdziły, że w naszej szkole są sami sprytni i zwinni mężczyźni.

Na początku chłopcy mieli okazję wykazać się artystycznie w rysowaniu bez użycia narządu wzroku, pomimo utrudnienia jakim było zasłonięcie oczu, chłopcy poradzili sobie wzorowo tworząc wspólny krajobraz.

Po artystycznych zmaganiach nadszedł czas na konkurencje z wykorzystaniem balonów. Dużą radość wszystkim chłopcom sprawiło nadmuchiwanie balonów na czas, co więcej do zabawy przyłączyły się również dziewczynki. Na zakończenie zabaw wszyscy uczestnicy przystąpili do tańca z balonami przy dźwiękach ulubionych piosenek. Wspólny taniec sprawił, że na każdej buzi pojawił się ogromny uśmiech.

Chłopcy uczestniczący w zabawach otrzymali również pamiątkowe naklejki przypominające im o tym, że są „Super Chłopakami".

Jeszcze raz ślemy wszystkim chłopcom najserdeczniejsze życzenia.

6 października 2021 | Powrót do spisu wiadomości