Dzień Chłopca w klasach I-III

To jedno z najpopularniejszych świąt wśród dzieci i młodzieży obchodzonych w szkole. Tego dnia tym razem to dziewczynki wykazują się inicjatywą i starają się zorganizować chłopcom wyjątkowy dzień.

Najważniejsza jest pamięć, bo każdy z nas lubi od czasu do czasu poczuć się wyjątkowy a i obdarzający czerpią z tego faktu wiele satysfakcji i radości.

To jest najpiękniejsza nauka w praktyce: planowanie, rozdział obowiązków, przygotowania i przeprowadzenie imprezy a na koniec dowody wdzięczności.

Oczywiście nasze dziewczynki stanęły na wysokości zadania wspierane nieco przez rodziców. Były upominki, biesiadne stoły i oczywiście wspólne, przygotowane i poprowadzone przez koleżanki zabawy i konkursy.

Uśmiech na twarzach chłopców i podziękowania dla organizatorek były pięknym zwieńczeniem dnia.

6 października 2021 | Powrót do spisu wiadomości