Kropla kreatywności - Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września cała szkoła miała okazję obchodzić Międzynarodowy Dzień Kropki.
Tytułowa, niepozorna kropka znaczy jednak bardzo wiele.

Od kropki właśnie, zaczyna się nasza pomysłowość i kreatywność. Z tej okazji klasy młodsze stworzyły własną kroplę kreatywności, którą wypełniały kolorowe kropki według pomysłu i upodobań tworzącego. Każda z nich jest niepowtarzalna i unikatowa, tak, jak talenty i mocne strony naszych uczniów.

Oprócz talentów plastycznych uczniowie mogli rozwinąć swoje talenty kulinarne i zaprezentować je na Kiermaszu Okrągłych Słodkości. Trzeba przyznać, że inwencji twórczej nie zabrakło, a wszystkie specjały smakowały po prostu wybornie. Każdy mógł znaleźć odpowiednią dla siebie „słodką kropkę”. Klasy starsze zmierzyły się z formą „murali” i zaczynając od pojedynczej kropki uczniowie stworzyli kolorowe i „zakręcone” dzieła, na których każdy zostawił swój ślad.

Mamy nadzieję, że ten dzień uświadomił wszystkim, że wyobraźnia i kreatywność nie ma granic!

19 września 2021 | Powrót do spisu wiadomości