Kółko Teatralne - Tu marzenia stają na scenie!

Każdy kto kiedykolwiek marzył o tym, by zostać gwiazdą, ma w sobie gen Meryl Streep lub Roberta de Niro - tworzy część naszego kółka teatralnego.

Zgubiony talent?
Każdy z nas ma swoje dziwactwa. U nas znajdziesz przestrzeń, aby je pokazać - nawet jeśli Twój jedyny talent to udawanie, że wiesz, co robisz...

Scena czeka!
Zapomnij o nudnych lekcjach! W naszym kółku nie ma miejsca na marudzenie. Przygotowujemy spektakle, które rozbawią, wzruszą, a może nawet zaskoczą! Kto wie, może zostaniesz nową sensacją szkolnych rozmów?

Przyjaciele na scenie i poza nią
Wspólne działania na scenie to świetny sposób, aby poznać nowych przyjaciół. Razem przeżywamy chwile radości, ekscytacji, a czasem... małych wpadek. Uczymy się od siebie i razem doświadczamy.

Warsztaty
Czy to warsztaty aktorskie, czy zajęcia z reżyserii, każde spotkanie to nowa przygoda. Czasami uczymy się nawet o tym, jak zapomnieć tekst na scenie, ale za to w wyjątkowy sposób - z klasą!

Nasze projekty
Pracujemy zespołowo, tworząc scenariusze spektakli, ćwiczymy role, dykcję i wystawiamy przedstawienia na wielkich scenach. Ostatnio gościliśmy z naszym Małym Księciem w MDK przy ul. Kołłątaja. Wystawiliśmy też Opowieść wigilijną, a obecnie pracujemy nad... Alladynem z elementami musicalu.

11 października 2024 | Paulina Gruszczyńska | Powrót do spisu wiadomości