Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Już jutro, 27 września, nasza Szkoła stanie się miejscem wyjątkowego wydarzenia – wyborów do Samorządu Uczniowskiego SP63. Kandydaci, pełni pomysłów i energii, walczą o głosy swoich kolegów i koleżanek, prezentując programy, które mogą wpłynąć na życie naszej szkoły.

To nie tylko okazja do wybrania nowych liderów, ale także szansa dla uczniów, by aktywnie zaangażować się w działanie szkolnej społeczności i współdecydować o kierunku, w jakim będzie podążać nasza szkoła. Jakie plany mają przyszli przewodniczący? Co obiecują, by zyskać nasze zaufanie? O tym można było się przekonać z treści plakatów budzących spore zainteresowanie, szczególnie u czwartoklasistów uprawnionych do głosowania po raz pierwszy, oraz na debacie przedwyborczej, która odbyła się 25 września.

Uprawnieni do głosowania są wszyscy uczniowie klas IV-VIII. Potrzebna będzie ważna legitymacja uczniowska!

26 września 2024 | Powrót do spisu wiadomości