Tydzień Sportu

W dniach 23-27.09.24r. uczniowie wszystkich klas aktywnie uczestniczyli w Tygodniu Sportu. Rozpoczęliśmy w tym roku od rywalizacji z Lekkiej atletyki, biegiem sztafetowym. Ważna była współpraca zespołowa, kulturalne kibicowanie, postawa fair play. Wyniki były również ważne, chociaż każda grupa swoją postawą i zaangażowaniem zasługuje na miano zwycięzcy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom :)

"24 września, we wtorek na 3 lekcji odbyła się sztafeta. Rywalizowały w niej klasa 7a oraz klasa 7b. Wszyscy pobiegli do granic swoich możliwości aby zapewnić swojej klasie zwycięstwo. Obu klasom poszło świetnie. Na początku wyścigu prowadzenie przejęła klasa 7b. Niedługo potem kl. 7a zaczęła nadrabiać, jednak ostatecznie to 7b okazała się klasą zwycięską zdobywając pierwsze miejsce w sztafecie klas siódmych."

Relację przygotowała: Marysia kl. 7

2 października 2024 | nauczyciele wychowania fizycznego | Powrót do spisu wiadomości